Vi holder friske medarbeidere friske

Avdelinger

Kathrine Darell Hovland
Daglig leder
Telefon:
400 01 210
E-post:
kathrine@bwell.no
Lone Lekang
Salgssjef
Telefon:
400 01 205
E-post:
lone@bwell.no
Ingun Mjaaland
Fagansvarlig
Telefon:
95 18 6028
E-post:
ingun@bwell.no
Tonje Sørhaug Ameln
Partner
Telefon:
408 58 865
E-post:
tonje@bwell.no
Anne Elisabeth Lien
Helserådgiver
Telefon:
960 01 898
E-post:
anne.elisabeth@bwell.no
Richardh Sandberg
Service ansvarlig
Telefon:
484 80 221
E-post:
service@bwell.no
Kjell Rune Kokås
Regionsansvarlig
Telefon:
934 13 733
E-post:
kjellrune@bwell.no
Bent Skammelsrud
Rådgiver
Telefon:
907 54 785
E-post:
bent@bwell.no
Eirik Lorentzen
Rådgiver
Telefon:
915 30 751
E-post:
eirik@bwell.no

Meld deg på nyhetsbrev!

Våre verdier er ærlighet, trygghet, engasjement og glød!
Dette skal vises i vårt samarbeid og adferd ovenfor kunder og samarbeidspartnere i alle ledd.
Meld deg på!

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Meld deg på!

Kontakt oss

Bwell Norge AS

Martin Lingesvei 25

1364 Fornebu

Spørsmål?

E-post: post@bwell.no

Telefon: +47 67 83 24 20

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Meld deg på!

Sosiale medier

© 2018 Bwell Norge AS