Vi holder friske medarbeidere friske

Vil du bestille eller vite mer?

Ønsker du å vite mer om Bwell Kontormøller, Bwell Pausen eller Bwell kurs og foredrag?

Legg gjerne igjen kontaktinformasjon og du vil høre fra oss.

Vi leverer våre varer og tjenester rundt om i hele Norge.  
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Avdelinger

Kathrine Darell Hovland
Daglig leder og partner
Telefon:
400 01 210
E-post:
kathrine@bwell.no
Lone Lekang
Salgssjef og partner
Telefon:
400 01 205
E-post:
lone@bwell.no
Morten Strøm-Hagen
Helserådgiver
Telefon:
922 85 348
E-post:
morten@bwell.no
Tonje Sørhaug Ameln
Helserådgiver og partner
Telefon:
408 58 865
E-post:
tonje@bwell.no
Richardh Sandberg
Service ansvarlig
Telefon:
484 80 221
E-post:
service@bwell.no
Pernille Henriksbø Markussen
Helserådgiver og Ernæringsveileder
Telefon:
416 62 575
E-post:
pernille@bwell.no
Kjell Rune Kokås
Regionsansvarlig
Telefon:
934 13 733
E-post:
kjellrune@bwell.no
Bent Skammelsrud
Rådgiver
Telefon:
907 54 785
E-post:
bent@bwell.no
Eirik Lorentzen
Rådgiver
Telefon:
915 30 751
E-post:
eirik@bwell.no

Meld deg på nyhetsbrev!

Du er velkommen til å melde deg på vårt nyhetsbrev. Vi deler jevnlig relevant fagstoff, erfaringer fra våre kunder,
oppdateringer om Bwell Norge og våre tjenester, samt invitasjoner til kurs og inspirasjonsfrokoster.

Meld deg på!