Vi holder friske medarbeidere friske

Vil du bestille eller vite mer?

Ønsker du å vite mer om Bwell Kontormøller, Bwell Pausen eller Bwell kurs og foredrag?

Legg gjerne igjen kontaktinformasjon og du vil høre fra oss.

Vi leverer våre varer og tjenester rundt om i hele Norge.  
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Vi søker flere selgere i Oslo

Bwell Norge AS er i vekst og søker trygge, selvstendig og engasjerte personer som liker salg og som ønsker å jobbe med helsefremmende arbeidet i bedriftsmarkedet. 
Vi ønsker deg som brenner for å løfte helse opp på et viktig strategisk nivå, som er glad i salg, som tør å satse for å vinne og som kommuniserer godt.
Som salgskonsulent i Bwell innehar du følgende egenskaper:

Les mer om jobben her

Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Avdelinger

Kathrine Darell Hovland
Daglig leder og partner, Fornebu
Telefon:
400 01 210
E-post:
kathrine@bwell.no
Lone Lekang
Salgssjef og partner, Fornebu
Telefon:
400 01 205
E-post:
lone@bwell.no
Tonje Sørhaug Ameln
Spesialsykepleier og partner, Fornebu
Telefon:
408 58 865
E-post:
tonje@bwell.no
Rikke Gudim
Sertifisert mental trener, Fornebu
Telefon:
406 03 665
E-post:
rikke@bwell.no
Richardh Sandberg
Service ansvarlig
Telefon:
484 80 221
E-post:
service@bwell.no
Bent Skammelsrud
Rådgiver, Trøndelag
Telefon:
907 54 785
E-post:
bent@bwell.no
Eirik Lorentzen
Rådgiver, Nordvestlandet
Telefon:
915 30 751
E-post:
eirik@bwell.no

Meld deg på nyhetsbrev!

Du er velkommen til å melde deg på vårt nyhetsbrev. Vi deler jevnlig relevant fagstoff, erfaringer fra våre kunder,
oppdateringer om Bwell Norge og våre tjenester, samt invitasjoner til kurs og inspirasjonsfrokoster.

Meld deg på!